Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Winterberg, Alemanya – Molt bona ubicació - mostra el mapa
- Cases
- Cuina
- Vistes
- Jardí
- Animals admesos
- WiFi gratis
- Terrassa
- Aparcament gratis
- Bany privat
- Habitacions per a no fumadors
Located in Winterberg in the North Rhine-Westphalia region, with Postwiese Ski Lift nearby, Asten-Chalets provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. Located in the Neuastenberg district, the property provides guests with access to a hot tub. Outdoor seating allows guests to enjoy the fresh air. Each unit comes with a terrace offering garden views, a flat-screen TV, a dining area, a well-fitted kitchen and a private bathroom with hot tub, a hair dryer and free toiletries. A dishwasher, an oven and toaster are also featured, as well as a coffee machine and a kettle. At the chalet complex, all units have bed linen and towels. Guests at the chalet can enjoy skiing nearby, or make the most of the garden. Kahler Asten is 5.5 km from Asten-Chalets, while St.-Georg-Schanze is 6.4 km away. The nearest airport is Paderborn-Lippstadt Airport, 66 km from the accommodation.
A les parelles els ha agradat especialment la ubicació - li han posat un 8,3 per a viatges de 2 persones.
La distància que hi ha a la descripció de l'allotjament es calcula amb OpenStreetMap©
- Aparcament gratis
- WiFi gratis
- Esquí
Categories:
Mira què ha agradat més als clients:
- RobPaïsos Baixos"Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien."
- BrendaBèlgica"Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!"
- AlissaPaïsos Baixos"Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi."
Voltants de l'allotjament
Instal·lacions de Asten-ChaletsBones instal·lacions! Puntuació: 9.7
- Aparcament gratis
- WiFi gratis
- Esquí
- Trona
- Taula de menjador
- Cafetera
- Torradora
- Fogons
- Forn
- Estris de cuina
- Bullidor elèctric
- Cuina
- Rentaplats
- Nevera
- Llençols
- Paper de vàter
- Tovalloles
- Lavabo addicional
- Dutxa o banyera
- Bany privat
- Lavabo
- Articles de bany gratuïts
- Assecador
- Dutxa
- Zona de menjador
- Llar de foc
- TV de pantalla plana
- TV
- Banyera d'hidromassatge
- Plantes superiors només accessibles per les escales
- Tot l'allotjament està situat a la planta baixa
- Zona de menjador exterior
- Mobles d'exterior
- Barbacoa
- Terrassa
- Jardí
- Banyera d'hidromassatge / Jacuzzi
- Sauna
- Tetera/cafetera
- Escola d'esquí
- Guardaesquís
- EsquíFora de l'allotjament
- Vistes al jardí
- Vistes
- Adossat
- Jocs de taula o puzzles
- Prohibit fumar a tot l'allotjament
- Calefacció
- Caixa forta
- Alemany
- Anglès
Cancel·lació /
Pagament per avançat
Les condicions de cancel·lació i de pagament per avançat varien segons el tipus d'allotjament. Introdueix les dates de la teva estada i comprova les condicions de l'habitació seleccionada.
Llits per als nens
Condicions d'estades amb nens
S'hi poden allotjar nens de totes les edats.
Per veure l'ocupació i els preus correctes, afegeix el nombre i l'edat dels nens amb qui viatges a la cerca.
Condicions dels bressols i llits supletoris
El nombre de bressols permesos depèn de l'opció que triïs. Consulta l'opció seleccionada per a més informació.
No hi ha llits supletoris disponibles en aquest allotjament.
Tots els bressols estan subjectes a la disponibilitat.
No hi ha restricció d'edat
No hi ha edat mínima per fer el check-in
Pagaments via Booking.com
Booking.com gestiona el pagament d'aquesta estada en nom de l'allotjament, però mira de portar efectiu per si has de pagar cap extra quan hi arribis.
Fumar
No es pot fumar.
Festes
No s'hi poden celebrar festes o esdeveniments
Animals
L'allotjament accepta animals a petició. Poden comportar un suplement.
Cal saberInformació important sobre l'allotjament
When travelling with dogs, please note that an extra charge of 60,00 € per dog, per stay applies upon the request.
Aquest allotjament no accepta comiats de solters o festes similars.
Informació legal
Preguntes freqüents sobre Asten-Chalets
Asten-Chalets té una capacitat per a
- 4 persones
Si ho necessites, en aquesta pàgina trobaràs informació detallada sobre les opcions de l'allotjament.
Els preus de Asten-Chalets poden variar segons l'estada (p. ex. depenent de les dates seleccionades, les condicions de l'hotel, etc.). Indica les dates per veure els preus.
Pots fer el check-in a Asten-Chalets a partir de les 13:00 i el check-out fins a les 13:00.
Sí, aquest allotjament té opcions amb terrassa. En aquesta pàgina trobaràs més informació sobre les instal·lacions i serveis a Asten-Chalets.
Asten-Chalets té el nombre d'habitacions següent:
- 2 habitacions
Asten-Chalets ofereix les activitats o serveis següents (poden tenir suplements):
- Sauna
- Esquí
Asten-Chalets és a 5 km del centre de Winterberg. Totes les distàncies es calculen en línia recta. La distancia real pot variar.
Sí, hi ha banyera d'hidromassatge. En aquesta pàgina trobaràs més informació sobre les instal·lacions i serveis a Asten-Chalets.