Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Winterberg, Njemačka – Odlična lokacija - prikaži kartu
- Kuće za odmor
- kuhinja
- pogled
- vrt
- Dozvoljeni ljubimci
- Besplatni WiFi
- terasa
- besplatno parkiralište
- vlastita kupaonica
- sobe za nepušače
Located in Winterberg in the North Rhine-Westphalia region, with Postwiese Ski Lift nearby, Asten-Chalets provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. Located in the Neuastenberg district, the property provides guests with access to a hot tub. Outdoor seating allows guests to enjoy the fresh air. Each unit comes with a terrace offering garden views, a flat-screen TV, a dining area, a well-fitted kitchen and a private bathroom with hot tub, a hair dryer and free toiletries. A dishwasher, an oven and toaster are also featured, as well as a coffee machine and a kettle. At the chalet complex, all units have bed linen and towels. Guests at the chalet can enjoy skiing nearby, or make the most of the garden. Kahler Asten is 5.5 km from Asten-Chalets, while St.-Georg-Schanze is 6.4 km away. The nearest airport is Paderborn-Lippstadt Airport, 66 km from the accommodation.
Parovima se posebno svidjela lokacija – ocijenili su je s 8,3 za svoje putovanje udvoje.
Udaljenost u opisu objekta izračunava se koristeći © OpenStreetMap
- besplatno parkiralište
- Besplatni WiFi
- sobe za nepušače
- skijanje
Kategorije:
Pogledajte što se gostima najviše svidjelo:
- RobNizozemska„Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien.”
- BrendaBelgija„Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!”
- AlissaNizozemska„Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi.”
Okolica objekta
Sadržaji u smještajnom objektu Asten-ChaletsIzvrsni sadržaji. Ocjena gostiju - 9.7
- besplatno parkiralište
- Besplatni WiFi
- sobe za nepušače
- skijanje
- dječja stolica
- kuhinjski stol
- aparat za kavu
- toster
- ploče za kuhanje
- pećnica
- kuhinjski pribor
- kuhalo za vodu
- kuhinja
- perilica posuđa
- hladnjak
- posteljina
- toaletni papir
- ručnici
- dodatni WC
- kada ili tuš kabina
- vlastita kupaonica
- WC
- besplatan toaletni pribor
- sušilo za kosu
- tuš kabina
- blagovaonica
- kamin
- TV ravnog ekrana
- TV
- hidromasažna kada
- gornji katovi dostupni isključivo stepenicama
- čitava jedinica nalazi se u prizemlju
- vanjska blagovaonica
- vanjski namještaj
- roštilj
- terasa
- vrt
- hidromasažna kada/jacuzzi
- sauna
- aparat za pripremu kave/čaja
- škola skijanja
- spremište za skije
- skijanjeIzvan objekta
- pogled na vrt
- pogled
- zgrada u nizu
- društvene igre/puzle
- zabranjeno pušenje u čitavom objektu
- grijanje
- sobe za nepušače
- sef
- njemački
- engleski
Otkazivanje/
plaćanje unaprijed
Uvjeti otkazivanja i plaćanja unaprijed ovise o vrsti jedinice. Molimo vas da unesete datume boravka i provjerite pravila vezana uz sobu koju ste odabrali.
Djeca i kreveti
Pravila za boravak djece
U objektu mogu boraviti djeca svih dobi.
Za prikaz točnih cijena i informacija o kapacitetu dodajte broj djece koja putuju s vama i njihovu dob u svoju pretragu.
Pravila o dječjim krevetima i pomoćnim ležajevima
Broj dopuštenih dječjih kreveta ovisi o opciji koju odaberete. Za više informacija provjerite opciju koju ste odabrali.
U ovom objektu nema dostupnih pomoćnih ležajeva.
Svi dječji kreveti ovise o raspoloživosti.
Bez dobne granice
Za prijavu nema dobne granice
Naplata posredstvom Booking.com-a
Ovaj boravak naplaćuje Booking.com u ime objekta, no pobrinite se da prilikom dolaska u objekt imate gotovine za eventualne dodatne troškove.
Za pušače
Pušenje nije dozvoljeno.
Zabave
Zabave nisu dozvoljene
Kućni ljubimci
Na zahtjev je dozvoljen boravak kućnih ljubimaca i mogući su dodatni troškovi.
Saznaj višeInformacije koje gosti u ovom smještajnom objektu trebaju znati
When travelling with dogs, please note that an extra charge of 60,00 € per dog, per stay applies upon the request.
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava.
Pravne informacije
Najčešća pitanja o objektu Asten-Chalets
Objekt Asten-Chalets nalazi se na 5 km od centra grada 'Winterberg' Sve se udaljenosti odnose na zračnu liniju. Stvarne udaljenosti mogu se razlikovati.
Cijene u objektu Asten-Chalets razlikuju se ovisno o uvjetima vašeg boravka (npr. odabranim datumima, uvjetima hotela itd.). Unesite datume kako biste vidjeli cijene.
Ponuda objekta Asten-Chalets uključuje sljedeće aktivnosti/usluge (moguće su dodatne naknade):
- hidromasažna kada/jacuzzi
- sauna
- skijanje
Objekt Asten-Chalets sadrži:
- 2 spavaće sobe
Za više informacija provjerite detaljan pregled smještajnih opcija na ovoj stranici.
Da, objekt Asten-Chalets ima hidromasažnu kadu. Više informacija o tome i o drugim sadržajima u objektu možete pronaći na ovoj stranici.
Da, određene smještajne opcije u objektu Asten-Chalets imaju terasu. Više informacija o tome i o drugim sadržajima u objektu možete pronaći na ovoj stranici.
U objektu Asten-Chalets može boraviti sljedeći broj gostiju:
- 4 gosta
Vrijeme prijave u objektu Asten-Chalets je od 13:00, a vrijeme odjave do 13:00.